Usalda liikumise jõudu!
Usalda liikumise jõudu!

LiikumisSESOON

Tantsuline töötuba edasijõudnutele

4. – 8. detsember 2017
kell 10:00 – 12:00
Jaan Ulst >>>
TEE TÖÖD, NÄE VAEVA, SIIS TULEB ARMASTUS!

Töötoas mõtiskleme ja katsetame, millisel hetkel hakkame enda keha liikumist armastama. Millised dramaturgilised kihistused peavad selleks eksisteerima? Milline on jätkusuutlik soolo/duett? Töö saab olema tugevalt füüsiline. Seome ja lammutame koreograafi loodud tantsufraaside osiseid.

Olen vabakutseline koreograaf ja tantsuõpetaja. Õppisin Tallinna Ülikoolis, Nice ülikoolis Prantsusmaal ja Fontyse Tantsuakadeemias Hollandis. Töötanud mitmel pool Eestis: Teater Vanemuine, Eesti Draamateater, Vene teater, Sõltumatu Tantsu Ühendus jne. Lisaks ka projektid Hollandis ja Prantsusmaal. Tantsus hindan keha valdamise tehnikaid (klassikaline, modern, rahvalik jt) ja tantsija võimet oma loovust soravalt väljendada.

Ikka
liikujalt > liikujale !

_____________________________________________________________________
liikumisSESOONi hind > 5 eurot kord või 20 eurot nädal
Toimumiskoht > TantsuRUUM Eesti Tantsuagentuuris
Registreerimine > tantsuagentuur.ee/tantsuruum
Üldkontakt > Jane Miller-Pärnamägi jane@tantsuagentuur.ee
Programmi koordinaator > Joanna Kalm joannakkalm@gmail.com
_____________________________________________________________________

liikumisSESOON on tantsu-ja liikumispraktika keskne formaat, mis pakub regulaarset professionaalse treeningu võimalust ning toetab teadmiste jagamist ja dialoogi valdkonnas tegutsevate tantsu-, teatri- ja etenduskunstnike vahel, kes tegutsevad Eestis.

liikumisSESOON on alguse saanud Sõltumatu Tantsu Laval 2016/17 hooajal ning selle projekti algatajaks ja eestvedajaks on tantsukunstnik Joanna Kalm.
Uuel hooajal toimub liikumisSESOON uues kohas – TantsuRUUMis!

TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele. Tegemist on tantsuprofessionaalide koostöö – ja arenguplatvormiga, mida viib ellu Eesti Tantsuagentuur koostöös Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liiduga.

Toetajad Eesti Kultuurkapital ja Eesti Kultuuriministeerium.

Vaata infot tantsuagentuur.ee/tantsuruum