Usalda liikumise jõudu!
Usalda liikumise jõudu!

Rock’n’roll ja lehesadu

— ENGLISH BELOW —

Lavastus: Hendrik Lebon, Kaja Lindal

Tehnilised lahendused ja video: Julia Wilms
Tehniline teostus: Taavet Jansen

Esitajad: Kaja Lindal ja Hendrik Lebon või Jaan Ulst

Kestus: 60′
Produtsent: Sõltumatu Tantsu Ühendus, Het Lab Utrecht, Ǻben Dans, Dansstationen
Esietendus: 
 26. november 2013 Tallinnas

Tantsulavastus 7+ aastastele

“Rock’n Roll ja lehesadu” on lugu armastusest ja inspiratsioonist, mänguline ja interaktiivne rännak, mis avab ukse unistuste ja vabaduse maailma.

See on multimeediaetendus, kus külalised on nii vaatajad kui osalejad: külalised on oodatud osalema ja avastama, et lehtedes tantsimine annab lisaks vabadustundele ka küllaga energiat ja vastupandamatu soovi liikuda ja hullata.

Kui mu õde näeb hiirt, võib ta hüpata nii, nagu ei kunagi varem! Kui mu vend tahab mind kaitsta, on ta äkitselt tugevam kui Tarzan. Kui mina näen merd, hakkan ma jooksma ja ma jooksen ja jooksen, ja kui ma näen sind, tõusen ma lendu ja ma lendan ja lendan! Olen vaba.

Lavastus on juba reisinud mitmel pool:
Holland: Utrecht
Rootsi: Malmö, Habo ja Norberg
Taani: Rosskilde
Saksamaa: Stuttgart
Eestis: Viimsi, Võru, Tallinn, Pärnu, Tartu, Rakvere

 

— IN ENGLISH —

“Rock’n Roll and Flying Leaves”

Choreography/Performance: Hendrik Lebon or Jaan Ulst, Kaja Lindal
Technical concept and video: Julia Wilms
Technical performance: Taavet Jansen
Duration: 60′
Producer: Het Lab Utrecht, Ǻben Dans, Dansstationen, Sõltumatu Tantsu Ühendus
Premiere: November 26th2013 in Tallinn

“Rock’n Roll and Flying Leaves”  is a multi-media performance in which children act both as viewers and as participants. Children are welcome to participate and discover that dancing in the leaves not only brings a sense of freedom, but also creates a lot of energy and enthusiasm to move and to play around.

This is a story about love and inspiration, an interactive and playful journey that opens the door to a world of dreams and freedom.

When my sister sees a mouse, she can jump like she has never jumped before! When my brother wants to protect me, he becomes stronger than Tarzan. When I see the sea I run and run and run and when I see you, I fly fly fly! I’m free.

Performance has been touring in Estonia, Netherlands, Germany ( part of a festival Deutches Kinder Theater Fest), Sweden, Denmark.